Jakość

System Zarządzania Jakością (Quality Management System) został opracowany w celu wprowadzenia produktów zgodnie ze najlepszymi wytycznymi i standardowymi normami.

 

System Zarządzania Jakością jest oparty na następujących filarach:

medimg3

Produkcja według
światowych standardów

Dzięki urządzeniom technicznym z H & A Consultants, Williamsburg, USA wytwarzamy najwyższej jakości nici chirurgiczne: materiały szewne; sposób mocowania igieł, uszczelniania i automatycznego nawijania.

Wszystkie procesy produkcyjne są obsługiwane przez dobrze wyszkolony i wykwalifikowany personel. Konsultacja w zakresie produkcyjnym odbywa się we współpracy specjalistów z Japonii i Konsultanta Projektu, Scott Henderson z USA.

Najnowszy
System Opakowań

W porozumieniu z DuPont, USA światowej sławy ekspertami w dziedzinie opakowań i polimerów przemysłowych opracowaliśmy unikalny, hermetycznie zamknięty aluminiowy woreczek do pakowania syntetycznych nici.


Dla jeszcze lepszej ochrony szwów wchłanialnych wprowadzono próżniową, azotową, wtórną aluminiową torebkę, aby zapewnić podwójną barierę dla wilgoci, a przez to gwarancję utrzymania jakości i wytrzymałości na rozciąganie.


Dążąc do doskonałości w opakowaniach posiadamy w pełni zautomatyzowaną maszynę pakującą, w której formowanie, uszczelnianie, przycinanie, drukowanie i cięcie są wykonywane w sposób ciągły, eliminując w ten sposób ludzki błąd.

Sterylizacja na
najwyższym poziomie

Sterylizator gazu firmy Andersen Products, USA zapewnia precyzyjne poziomy wilgotności zgodne z międzynarodowymi standardami jakości dzięki mikrowentylatorowi oraz używa mniej niż 1/6 gazu w porównaniu z innymi konwencjonalnymi sterylizatorami.


System Andersen prowadzi proces sterylizacji we wszystkich wymaganych parametrach oraz usprawnia proces walidacji produkcji w odniesieniu do poziomu wilgotności, poziomu gazu, obciążenia standardowego oraz przenikania gazu.


Dbając o ochronę środowiska posiadamy dodatkowo urządzanie Abator do neutralizacji produktów gazowych wytwarzanych przez system Andersen.

Nasze produkty

Oferowane przez MEDCOR produkty to 6 materiałów wchanialnych, 5 materiałów
niewchanialnych, 6 typów krzwizn igieł i 6 typów konstrukcyjnych części penetrującej igieł oraz 16 grubości szwów (12/0 – 5)